Jak dobrać pierścionek ze stali chirurgicznej do dłoni?

Jak nosić broszki ze stali chirurgicznej
Jak nosić broszki ze stali chirurgicznej?
9 stycznia, 2021
Dlaczego należy zdejmować biżuterię na noc
Dlaczego należy zdejmować biżuterię na noc?
11 stycznia, 2021
Pokaż wszystkie

Jak dobrać pierścionek ze stali chirurgicznej do dłoni?

Jak dobrać pierścionek ze stali chirurgicznej do dłoni

Pierścionek ze stali chirurgicznej to coraz częstszy wybór wielu kobiet. To lekki i efektowny dodatek do wielu stylizacji. Doskonale prezentuje się na palcu, a w dodatku cechuje się atrakcyjną ceną. Pierścionek często jest efektem licznych prezentów, ale i Panie coraz częściej same kupują sobie ten element biżuterii. Jak więc dobrać pierścionek ze stali nierdzewnej do dłoni, aby prezentował się nienagannie i bardzo elegancko?

Warto zwrócić uwagę na kilka aspektów.

Pierścionek ze stali chirurgicznej – jak dobrać rozmiar?

Jeśli jesteś zwolennikiem zakupów przez Internet, przed zakupem pierścionka ze stali nierdzewnej warto dokładnie zapoznać się z tabelą rozmiarów. Dostępna jest ona na większości sklepów w odniesieniu do każdego produktu. Za pomocą takiej tabeli bez trudu dopasujemy obwód palca – najczęściej mierzony w cm, do rozmiaru danego produktu. Jeśli będziemy mieć z tym jednak problem, możemy skontaktować się z obsługą sklepu, która doradzi odpowiednie rozwiązanie. Może zasugerować nam zmierzenie obwodu palca nitką, gdyż gwarantuje ona dużą dokładność bez licznych zagięć. Jest elastyczna i łatwa w zastosowaniu. Warto pamiętać, iż rozmiary mogą różnić się pomiędzy sklepami i markami biżuterii, to że obecnie nosimy rozmiar 20 nie oznacza, że w innym sklepie będzie on taki sam. Oczywiście obecny rozmiar może być dla nas wskazówką, lecz ostatecznie każdorazowo przed zakupem biżuterii, warto upewnić się co do rozmiaru, by uniknąć reklamacji. Rozmiary mogą różnić się zaledwie o rozmiar albo pół rozmiaru, lecz dla komfortu noszenia może to mieć ogromną różnice.

Wielkość pierścionka ze stali nierdzewnej

Wielkość pierścionka ze stali nierdzewnej to bardzo ważny element podczas wyboru biżuterii. Warto dopasować go do gabarytu dłoni. Jeśli nasza dłoń jest mała, szczupła i delikatna, naszym odpowiednim wyborem powinna być biżuteria o podobnych cechach. Jeśli jednak nasza dłoń i palce są większych rozmiarów, śmiało możemy sięgnąć po cięższe pierścionki, z dodatkiem kamienni czy o grubszym wykonaniu.