Jak nosić broszki ze stali chirurgicznej?

Typy urody, a kolory biżuterii
Typy urody, a kolory biżuterii
3 stycznia, 2021
Jak dobrać pierścionek ze stali chirurgicznej do dłoni
Jak dobrać pierścionek ze stali chirurgicznej do dłoni?
10 stycznia, 2021
Pokaż wszystkie

Jak nosić broszki ze stali chirurgicznej?

Jak nosić broszki ze stali chirurgicznej

Dawniej kojarzone z dodatkiem babci – teraz docenione przez wielu projektantów wracają i to wielkim krokiem. Mowa oczywiście o broszkach, które kiedyś zdobiły skromne stylizacje, teraz coraz częściej goszczą na salonach. Dzięki zastosowaniu broszki możemy ożywić i ozdobić bluzkę, czy po prostu wyrazić swój charakter i temperament.

Tak jak ma się to w każdym elemencie stylizacji, tak nieodpowiedni wybór broszki czy jej sposób noszenia może przyćmić efekt końcowy. Podpowiadamy, jak nosić broszki ze stali chirurgicznej, aby stały się wartościowym dodatkiem naszej kreacji.

Broszki ze stali chirurgicznej – dlaczego warto?

Dlaczego broszki ze stali chirurgicznej wracają do łask? Przede wszystkim są lekkie, dzięki czemu pasują do wielu stylizacji. Ich cena nie jest wygórowana, dzięki czemu prawie każdy może sobie na nią pozwolić, a dodatkowo to trwały i piękny dodatek, który może wzbogacić każdą nawet najnudniejszą bluzkę czy sukienkę.

Obecnie broszki dostępne są w wielu fasonach, prezentują różne rzeczy, zwierzęta, rośliny czy symbole. Mogą być sposobem na wyrażenie własnych preferencji, hobby, czy po prostu charakteru. Wytworne i bogate w detale broszki często stanowią wykończenie wieczorowych kreacji, a skromne broszki zwykle podkreślają urodę Pań w codziennym dniu.

Jak nosić broszki ze stali chirurgicznej?

Zasad noszenia broszek jest wiele, jednak by dobrze w nich wyglądać warto zapamiętać kilka podstawowych przepisów. Po pierwsze, jeśli nasza kreacja, tj. bluzka lub sukienka sama w sobie jest bogata w dodatki i ozdobniki, nie należy stosować dużej broszki z wieloma detalami. Dwa mocne akcenty w stylizacji, umieszczone obok siebie, na pewno nie będą wyglądały dobrze. Kolejny aspekt to miejsce przypięcia, najczęściej jest to prawa lub lewa strona – rzadko na środku. Subtelny dodatek ma podkreślać, a nie dominować. Ostatnim elementem jest dobór odpowiedniego gabarytu, fasonu i koloru broszki, który ma nawiązywać do stylizacji, a nie kłócić się z nią. Odpowiednio dobrana broszka z pewnością stanie się ulubionym dodatkiem dla wielu kobiet.